BGM Logo_yan_200px_

BGM Makina Teknik, 2009 yılında 3 ortakla kurularak, 2011'den bugüne yoluna kurucusu Burak Kökdemir'in yönetiminde devam eden, endüstri kuruluşlarının gereksinimlerine çözüm sunmak amacıyla oluşturulmuş ve Türkiye pazarında önemli referanslara sahip Avrupa orijinli firmaları bünyesinde barındıran bir temsilcilik firmasıdır.

Ana faaliyetlerimiz, başta plastik, esnek ambalaj ve tekstil sektörleri olmak üzere, ihtiyaçlar doğrultusunda proseslerdeki maliyetleri düşüren iyileştirmelerin önerilip gerçekleştirilmesi, doğru ve ekonomik makina seçimi, doğrusal düşünce yerine döngüsel düşünceyi esas alarak yepyeni bir bakış açısıyla çevre ve üretim teknolojileri uygulamalarındaki sorunlara hızlı ve farklı çözümler sunulmasıdır.

Geçen yıllar içinde teori ve pratiği içselleştiren, değişimlere kolay uyum sağlayabilen ve böylece kendisini sürekli geliştirip dönüştüren BGM, hem kendi birikimi hem de uluslararası ilişki ağı sayesinde endüstrinin ihtiyacı olan konuları ele alarak aşağıdaki firmalar üzerinden hizmet vermektedir.

Proje ve çalışma partnerlerimizden DEC Impianti, Kampf, Olbrich ve Polytype standartları sektörlerinde en yüksek kalite kriterlerine uygun, dünyaca tanınan önemli makine ve tesis üreticileridir.

Yukarıda belirtilen hat ve üretim tesisi üreticilerinin yanısıra, ACE, Dr. Schenk, I.S.T., NDC, LundbergTech ve Pleva gibi ağırlıkla ihracat pazarlarına yönelmiş ve branşlarında kaliteleri tescil edilmiş markaların da pazarlama ve satışları BGM tarafından yapılmaktadır. Temsilcisi olduğumuz firmalara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Standart ekipmanlardan talebe özel çözümlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan BGM, çatısı altına topladığı dünya markalarının uzman ekipleri ile müşteri memnuniyetini temel alarak uluslararası platformda sektörün ilk sıralarında yer almayı hedefleyerek hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda mesleki ahlak ve disipline bağlı olarak, çağdaş yönetim teknikleri ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda karlı ve verimli şirketler yaratmak.

Vizyonumuz

Biz, uyumlu bir ekip olarak müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini teknolojiyi sürekli takip ederek ekonomik, kaliteli ürün ve sınırsız hizmetler sunmak için toplam kalite anlayışını benimseyerek öncelikle ülkemize ve yakın coğrafyalara hitap etmeyi hedefliyoruz.